Jdi na obsah Jdi na menu
 


2) S.O.S - Příprava koně i jezdce na zimu

9. 12. 2013

 Čaute naši fanoušci a fanynky, je zde druhé S.O.S s názvem - Příprava koně i jezdce na zimu

Deky nebo srst??

No, tak tuhle otázku řeší asi všichni kteří mají koně. Nevím jak pro Vás, ale pro mě je to vždy ta volba, aby bylo teplo ... Většina lidí tvrdí, že koně mají zimní srst do zimy, ale já moje miláčky miluju a tak všichni mají deky, jak odpocovací tak zimní. Většinou je to hodně podle ustájení a vašim koněm. My máme teda nové boxy,které jsou zateplené, ale spousta lidí tohle nemá, takže koně dekují jak se dá....

Nedávno jsem se bavila s mojí kamarádkou, která má celorožně koně venku. Ta je zastánce toho, že koně mají srst od toho, aby je chránila před zimou a čím víc se dekují, tím víc je kůň nachylnější na různé nemoci. S tímhle já moc nesouhlasím, protože když po dlouhém treninku spoceného koně pustíte do výběhu a ještě když je -20°C, no chce se mi brečet. Třeba, že mám úplně jiné názory než vy, ale mě to příde hrozné. Možná, že to nemá nic společného, ale kamarádka má v zimě často nemocné.

Takže tady pár typů na zimu:

Tuhle dečky mám já a jsou super:

http://www.profiequis.cz/deky-na-kone/zimni-stajova-deka-s-limcem-kentaur/


http://www.profiequis.cz/vybehove--zimni--deky/nepromokava-deka-s-prodlouzenym-nakrcnikem-kentaur/


A tohle pro jezdce:

http://www.profiequis.cz/vysoke-jezdecke-boty/vysoke-jezdecke-termoboty-kodiak/

 

Mavi

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

debile

(Jáááá, 26. 12. 2013 20:55)

si debil kdyz mas ve staji topeni a jeste k tomu v boxech! idiote! myslis, ze kone maji ve volne prirode topenicko? ty si idiot! kone pak maji problemy s dychacimi cestami! tvl, jeste ze si tu nenapsala svou adresu, protoze uz by u tebe byli ochranci zvirat! tupce! urcite ani nemas vybehy, jenom kone mas v tech tvojich vyhrivanych boxikach! blbce! nejdriv vypadni z teto stranky, pak prodej ty chudaky kone, pak si o konich neco precti a pak si je treba zase porid ale na tuto stranku se nevracej! nikdo tu nechce tyrany!

Re: debile

(Krásky ze stáje - Mavi, 29. 12. 2013 17:15)

Co to tady meleš?? Jaké topení?? Já jsem řekla, že máme zateplené boxy a ty tady začneš kecat s nějakým topením?? Když chceš poučovat tak si prosím tě přečti co je tam napsané.... Mimochodem, v životě si u nás nebyla, a přesně víš jaké to u nás je!? Máme dost velké výběhy, koně jsou přes den venku, a na noc je dáváme do boxu. Ještě, já s Kiwi, jsme tuhle stránku založili, takže nejdřív půjdeš ty a pak až já, to si pamatuj... A na 10000% ze 100% se s tebou vsadím, že vím o koních víc než ty. A taky když tu nikdo nechce tyrany tak vypadni!!
Nazdar
Mavi

nhdwkabhfu

(Tína, 13. 12. 2013 12:24)

ahoj holky,
Naprosto souhlasím s Mavi, já koně taky dekuju, a nesouhlasí s těma co říkáj že je to špatný atd tad
Jinak jste skvělí!¨
PPP