Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak být: Slečna sympatická?

Tak a teď si asi myslíš, že ti tady budu nalhávat blbiny, které čteš všude po blogách... ano, je sice pravda, že v něčem to stejné prostě bude, ale taková prostě Slečna sympatická být má!

 

1. Úsměv prosím! 

Ano, ano... tohle už si určitě četla, ale je to pravda! Uznej, krásný klučičí úsměv ti radost udělá, kluci to mají stejný! Ale prosím přirozený úsměv... jestliže nebude přirozený, nedělej raději žádný!

 

2. Haló!!! 

Ne, ne, ne.... žádné: "Jé čokoláda? Tu já nemůžu... Držím totiž dietku!" NE! Nikoho to nezajímá a vůbec je to docela trapný, když to všude roztroubíš! A na rande? Myslím, že tě nějaký zákusek nezabije!

 

3. Matlala patlala 

Ano, mluvím o tom, co si 11-cti leté holky mažou na ksicht!! NEJodpudivější ale je, že holka má tunu make-upu, ale nemá například ostříhané nehty.... FUJ!!! Raději si vyčisti pleť a ostříhej nehty, nalakuj si je ochraným lakem a postarej se o to, aby jsi neměla popraskané rty!

 

4. Vlasy 

I když si chceš nechat narůst krásnou hřívu, konečky si zastřihávej. Pokud se ti netřepí, nemáš co řešit. Po umytí šampónem si vmasíruj kondicionér a užívej tabletky, pro krásné, zdravé a husté vlasy.

 

5. Paris  Hilton

Slečinka na jehlách od mamky, s podprdou od ségry a namalovaná jak modelka. Poznáváš se v tom? Pokud ano, nemysli si, že když ti tvůj styl kámošky a kluci pochválili, neznamená to, že tě za rohem nepomlouvaj! Pokud si do V-čkového výstřihu nemáš co dát, na jehlách chodit neumíš a na make-up ještě nemáš věk, nic z toho raději nenos!

 

6. Do školy 


Do školy si dávej do 7-mičky jen lesk(může být i barevný), od 7-mé třídy už můžeš začít používat rtěnku a řasenku. Ale bacha!!! S mírou děvče, s mírou...
 

 

Doufám, že si z tohohle vezmete ponaučení! 

Blogerka L.O.L.@ 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář