Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak být neodolatelná :*

Nebudeme si nic nalhávat. Každá se chceme líbit hlavně na začátku školního roku, protože jak se budeš chovat teď,, nikdo ti to nezapomene a vryješ se mu do paměti taková. Mám tady pár tipů pro všechny holky.

1. Nehty: 

Úprava nehtů je důležitá. Začni s tím, že si je ostříháš. Nikdy ne do masa!!! Nejlepší bude, když použiješ kleštičky, protože pak se budou nehty méně třepit. Piluj je ze strany do středu. Není nutností, abys měla nehty nalakované neonkami, nebo rudým lakem. Mnohem lépe vypadá, když si je nalakuješ ochranným lakem, nebo normálním průhledným. Nikdy si lak neokousávej. Raději si nehty odlakuj. Odstraňuj si kůžičku.

 

 

                                                                                                  

                                                            

 

 

2. Vlasy: 

Pokud máš lupy, používej šampóny, které lupy odsraní. Jestliže se ti mastí, umývej si vlasy častěji. Neuškodí, když vlasům občas dopřeješ vyživující masku, nebo kůru. Vlasy nečeš energeticky, choď pravidelně na zastřihnutí konečků, teda pokud se ti třepí. Používej kondicionér. Po umytí vlasů se k nim chovej šetrněji, jsou totiž křehké. Nepoužívej vařící vodu, jen teplou. Culíky, drdoly, copánky, spona ve vlasech vypadají vždycky hezky. Když už trváš na tom, abys měla vlasy úplně rozpuštěné, měj alespoň učesanou pěšinku.

 

 

                                                                                     

                                                                               

 

 

 

3. Chytrá  

Taky bys asi nerada chodila s klukem co má v hlavě úplně vysáto. Neříkám, že musíš být úplný Einstein, ale mohla by ses na nějakou látku připravit. Někdy si přečíst nějakou tu knížku taky není na škodu (nemyslím tím Popelku). No a dávat v hodině pozor, taky není nadlidský úkol, viď?

4. Postava: 

Neříkám, že musíš mít postavu modelky, ale taky neříkám, abys měla postavu jako Otesánek. Někdy si zajít do fitka, nejíst jen čokošku a nesedět celý dny u počítače je přece dobrý nápad. Když tě nebere sportovat sama, můžeš se přihlásit do nějakého kroužku. Jízda na koni, plavání, basket, fotbal, hokej, synchronizované plavání, gymnastika, florbal, tenis, je toho přece tolik. Neříkej že si z toho nevybereš. Také držení těla dělá zázraky, já osobně se hrbím jak zvoník matky boží, ale pracuju na tom. přestávám se hrbit, protože to opravdu nevpadá přitažlivě. A že si myslíš, že když sportuješ, tak se s tvojí postavou nic neděje? Tak to teda ne! Já sama dálkově plavu a musím říct: Moc u toho nehubnu, ale moje záda a vypracované nohy stojí za to! Taky by se ti nic nestalo, kdyby ses holila. Nezapomeň na pěnu a často vymývat žiletku. Když se nechceš holit, druhá možnost je depilace, ze začátku to trochu bolí, ale hned to přejde. :)

 

 

 

                                                                                            

 

 

5. Sprostá slova:  

No, no já nevím jak tobě, ale mně se zdá přímo odporné, když holka, nebo kluk mluví jak dlaždič. Není nijak cool, když říkáš za každým slovem VOLE, naopak je to dost out. Ono říkat za každým slovem VOLE nikdy nebylo in. Co takhle si slíbit, že za každé sprosté slovo uděláš dvacet dřepů? Alespoň budeš mít krásný zadeček. Místo toho, abys řekla něco sprostého, řekni něco vtipného. :D Vem si příklad z Goga. Je mu sedmnáct(?) a mluví slušně.

6. Krásný úsměv: 

Nemyslím si, že je takový problém čistit si dvakrát denně dvě minuty zuby. Za výsledek ti to určitě stojí. Nezapomeň na čištění jazyka a hlavně zadních zubů, protože z nich jde největší zápach. :* nezapomeň na pravidelné návštěvy zubaře a přestaň kouřit, protože kvůli kouření žloutnou zuby, navíc je kouření celkově odpudivé. Není ani tak těžké dát si po jídle žvýkačku, viď? 

 

 

 

 

                                                                                         

 

 

 7. Oblečení:  

Taky na tebe zapůsobí, když příjde kluk hezky oblečený. Čisté oblečení je základ. Být sladěná celá do modré není nic exkluzivního, ale když jsi nějak sladěná a jde vidět, že to, co máš na sobě nejsou první věci, které jsi ráno popadla, ale že sis dala na svém outfitu záležet, hned to vypadá líp. Chápu některé holky, které nemají peníze na to, jet třikrát do měsíce do Karoliny, Avionu, nebo do jiných obchodních center. Když nemáš peníze, nebuď smutná. Myslím, že i v nějakém sekáči najdeš něco skvělého. Třeba například Vidrail. Ten vypadá vždycky dobře, když točí nějaké video. Vezme si sako, vestičku, nebo něco, co rozhodně nejsou ošoupané tepláky a špinavé tričko.

 

 

 

                                                                       

                                                                       

 

 

 

8. Pot:  

AJAJAJ!!! Pocení... to dělalo problém i mně. Mám ho dědičné po mamce a dlouhou dobu mi znepříjemňovalo život. Nic proti Dominice Myslivcové, ale je pěkná pitomost, co poradila jedné holce, která se na ni obracela s otázkou, co proti pocení. Domča jí poradila Driclor. No, když jsem byla mladší, zkusila jsem mamčin Driclor a myslela jsem si, že mi to do podpaží vypálí díru. Páč moje pocení je opravdu silné, Driclor nepomohl. Na pocení pomáhá se často sprchovat. Já mám deodorant, který opravdu pomáhá, je to Rexona woman maximum protection. Stačí jedno pootočení. Počkej než deodorant zaschne a pak si dej oblečení. Nenechává skvrny na bílém, černém, ani barevném oblečení. Možná to zní jako reklama, ale opravdu pomáhá.

 

 

 

                                                          

 

 

 

 

Bloggerka L.O.L.@ 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář