Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinka

Máme pro vás novinku! nyní můžete psát vaše dotazy i do komentářů, aby jste viděli i názory ostatních, jestliže ale budete chtít psát jen blogerkám, náš e-mail je vám kdykoliv k dispozici.

 e-mail: kraskyzestaje@email.cz

                                                             

 

 

 

 

Bloggerky MAVI  a L.O.L.@  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mám problém

(Ivča, 8. 7. 2013 21:24)

Ahoj holky, měla bych jednu otázku.... Před šesti lety jsem začala chodit ke koním. Hned na první pohled jsem se zamilovala do koní a udělala jsem všechno, aby se měly co nejlépe. Po cca. 3 letech jsem si začala pronajímat vlastního, valáška Perita a strašně jsem se do něj zamilovala. Začala jsem chodit na brigády, i přes to, že mi na něj rodiče peníze dávaly. Vetelinářka mě moc chválila. Pomau jsem i změnila partu. Bavila jsem se s holkama od koní a tak a na ty tupé, blbé cikánky jsem se vykašlala. Pak jsem si s něma zase začala povídat, všecičko bylo naprosto a exkluzivně v pohodě, ale asi po pěti minutách mi Leona řekla: ""Hele Ivetko, neměj mi to za zlé, ale vodprejskni! To jsou furt jen koně, koně, koně, Denisa, Tereza a Adéla a Perito! A co my?????? Náš make-up a tak. Změň se jo? a až pak ném dej vědět!" řekly a odešli.
Já vím, že my ty hoky nestojí za nic, ale už mi to řeklo víc lidí a já se bojím, že je stratím všechny!!!! :O
Porad'te mi prosím co mám dělat!!!!! všichni, jelikož každá rada dobrá!!! :D

odpoved

(juliana, 8. 7. 2013 21:38)

ja byt tebou tak se na ne vykaslu, co ti do toho maji co mluvit? je to snad tvoje věc ne? podle me ti jen zavidi atd. normalne se bav s holkama ze staje a bud v pohode a tema holkama se vůbec nezabývej. kdyz mas kone je pro tebe svet nepodstatny a free. hlavne zutan sama sebou okk? nejveci chybu udelas kdyz se zmenis v neco co nejsi.

Re: Mám problém

(Krásky ze stáje - Mavi , 10. 7. 2013 22:14)

Ahoj Ivo,
No, naprosto ti rozumím, taky jsem si něčím takovým prošla a doporučuji: Vykašli se na ty blbý holky, jsou tupý a jestli se bojíš o své kamarády, tak mi věr, ti nejlepší zůstanou, asi se ti protřídí kamarádi (někdy to taky není nazmar), každopádně bych si nějakýma blbkama nenechala zkazit sen!! ;-) Doufám, že se rozhodneš co nejlíp!! =-) =-) Mavi